Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie w Zespole Szkół Technicznych im Bohaterów Września 1939 r. zostanie przeprowadzony wewnątrzszkolny  konkurs  wiedzy na temat dróg odzyskania niepodległości w kraju i w regionie.

 

Celem konkursu jest:

Krzewienie wśród młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego, w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Konkurs adresowanyjest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r.  Zmagania konkursowe odbędą się w dniu 1 października 2018r w Sali 34 po długiej przerwie.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni się o zgłoszenie do nauczyciela historii Barbary Szafraniec, w sali 34, do dnia 28 września 2018r.

Obowiązkiem uczestników będzie rozwiązanie testu. Przy uzyskaniu przez uczniów równej ilości punktów po części pisemnej,  będzie przeprowadzona część ustna.

Ogłoszenie listy laureatów i rozdanie nagród odbędzie się na uroczystej akademii szkolnej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

 

Organizatorzy konkursu

Dyrektor szkoły G. Pełka

Nauczyciel B. Szafraniec

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran