3.09.2018 r. w ZST w Kolbuszowej odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Zbigniew Chmielowiec – Poseł na Sejm RP, Pan Józef Kardyś – Starosta Kolbuszowski, ks. Lucjan Szumierz – Proboszcz Kolegiaty oraz wicedziekan dekanatu Kolbuszowa Wschód, Pan Krzysztof Stępień – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Kolbuszowej wraz z nauczycielami zajęć praktycznych.

Pani Dyrektor Grażyna Pełka powitała wszystkich uczestników akademii, podkreślając, że jest to rok ważny dla nas Polaków – rok 100 rocznicy odzyskania Niepodległości Polski. Podziękowała Panu Posłowi i Staroście za ogromny wkład wniesiony w modernizację naszej szkoły.

Pan Zbigniew Chmielowiec Poseł na Sejm RP, życzył Uczniom, aby szkoła była miejscem odkrywania zdolności i rozwijania pasji, Nauczycielom i Wychowawcom, aby oddanie i profesjonalizm w nauczaniu i wychowywaniu młodzieży stał się źródłem satysfakcji.

Pan Józef Kardyś Starosta Kolbuszowski, życzył kadrze i uczniom, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem nauki i wytężonej pracy, ale niosły ze sobą wiele radości i zadowolenia. Pan Starosta wręczył Panu Krzysztofowi Stępniowi powierzenie na stanowisko Dyrektora Centrum Kształcenia Praktycznego w Kolbuszowej.

Ksiądz Proboszcz Kolegiaty zwrócił uwagę na to, że każdy kolejny rok szkolny jest szansą budowania wspólnoty opartej na szacunku i życzliwości, która pomaga kształtować w nas nowego człowieka.

Pan Jan Zuba Burmistrz Miasta i Gminy Kolbuszowej, przesłał list,  w którym życzył wspaniałych osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych.

                                                     

Społeczność ZST

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran