Aktualności

 
 • Uczniowie zgłaszają chęć wzięcia udziału w konkursie podając tematykę strony
 • Przyjmowanie zgłoszeń: do 31.03.2023 r  na. https://sites.google.com gdzie  miejsce składania deklaracji znajdziecie odnośnik do classrom
 • Witryna posiada tematykę
 • Jest napisana w języku nie wymagającym instalowania dodatkowych zależności
 • Może być przeglądana zarówno na PC jak i urządzeniach mobilnych
 • Autor witryny jest jawny, jego Imię i Nazwisko widoczne dla wszystkich
 • Treści zawarte na stronie nie naruszają : poglądów innych, nie są obraźliwe, nie odnoszą się do kontrowersyjnych tematów poruszanych przez uczniów.
 • Materiały multimedialne są umieszczane za zgodą osób których wizerunek widnieje.
 • Witryna zawiera odnośniki do social mediów związanych ze stroną lub szkołą. 
 • Witryna posiada licznik odwiedzin, lub jest połączona z usługą która zlicza odwiedziny strony np  Google Analytics
 • Zasięg stron jest globalny, trafia do uczniów szkół podstawowych, instytucji jednostek samorządowych.
 • Witryna jest dostępna dla wszystkich, posiada domenę np:  http://programista1a.site
 • Promuje działania podejmowane przez uczniów ZST.
 • Przykłady darmowych hostingów:
- https://www.top10.com/hosting/freewebsitehosting
- bluserwer.pl/ 
- https://www.hostinger.pl/
 

Zapraszamy do udziału w projekcie „Praktyki zagraniczne oknem do sukcesu zawodowego" finansowanego w ramach programu Erasmus+.

W ramach projektu uczniowie uczący się w zawodzie technik logistyk i technik elektryk mogą wziąć udział w 3-tygodniowych praktykach zagranicznych w Szwecji w czerwcu 2023r.

 

Głównym celem projektu jest doskonalenie kompetencji zawodowych i zdobycie doświadczenia zawodowego w branży logistycznej i elektrycznej. Ponadto ważne będzie doskonalenie umiejętności językowych oraz rozwijanie kompetencji międzykulturowych, polegające na poznawaniu realiów życia, kultury i historii Szwecji, przełamanie barier i stereotypów.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularze należy dostarczyć do Pani Anny Korbeckiej lub Pani Bożeny Twardowskiej w terminie do 22 marca 2023.

Test rekrutacyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna do projektu odbędzie się w ostatnim tygodniu marca. Dokłada data i miejsce rekrutacji zostaną podane w przyszłym tygodniu.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Pani Bożena Twardowska oraz Pani Anna Korbecka

 

Formularz zgłoszeniowy.

Regulamin rekrutacji.

 

 

 

Dnia 15.03.2023 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Św. Patryka – patrona Irlandii. Celem obchodów tego święta było przybliżenie uczniom zagadnień związanych z kulturą, tradycją i historią Republiki Irlandii. To radosne i kolorowe  święto jest obchodzone 17 marca. Zgodnie z legendą Św. Patryk użył trójlistnej koniczyny do wytłumaczenia istoty Trójcy Świętej, co później stało się symbolem i początkiem chrystianizacji Irlandii.

Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w obchody tego święta. Zgodnie z tradycją, tego dnia na korytarzach królował kolor zielony. Uczniowie otrzymali zielone koniczynki oraz przyszli ubrani na zielono, co pozwoliło im uniknąć w tym dniu pytania na lekcjach. Dodatkową atrakcją były fotobudki, w których wszyscy chętni mogli zrobić sobie zdjęcie.
Zorganizowano również konkursy w dwóch kategoriach. I kategoria to konkurs na najlepszy plakat o Św. Patryku i obchodach jego święta. Prace uczniów biorących w nim udział zostały umieszczone na wystawie i zostaną wkrótce ocenione przez jury konkursowe. Wyniki ogłoszone będą na stronie internetowej szkoły. 

II kategorią konkursową był test wiedzy o Św. Patryku  i Irlandii w formie quizu w aplikacji Kahoot. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem, udział w nim wzięło ponad  40 uczniów. Po otrzymaniu wyników, uczestnicy mieli okazję posłuchać tradycyjnej irlandzkiej muzyki i spróbować słodkich zielonych wypieków przygotowanych przez uczennice klasy 3E. 

Wyniki quizu przedstawiają się następująco:

1 miejsce – Mateusz Krupa  kl.  4Bg

2 miejsce – Julia Rozmus  kl.  3E

3 miejsce – Norbert Mokrzycki kl. 4Ap

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w obchody Dnia Św. Patryka , wspólne świętowanie i wspaniałą atmosferę !

Organizatorzy:

Justyna Czachor

Beata Kitrys

Martyna Rędzio

Ilona Sekman

 

 

 

10 marca 2023 roku uczennica 4 klasy Technikum Logistycznego Justyna Chruścielwzięła udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, który odbył się w Poznaniu. To ogromny sukces, tym bardziej, że do ostatniego etapu zakwalifikowało się jedynie 57 uczniów z całej Polski, w tym tylko jedna z województwa podkarpackiego.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna to najważniejsza i zarazem najbardziej wymagające wydarzenie w całym kalendarzu olimpiad logistycznych w Polsce. Organizowana jest przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Składa się z trzech etapów, a finał odbywa się w siedzibie organizatora. Tegoroczna edycja była już XIV odsłoną zmagań młodych logistyków.

Czekamy na wyniki olimpiady.

 

Gratulujemy!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych

 

Dwie uczennice Technikum Logistycznego wzięły udział w etapie okręgowym VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnejorganizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Justyna Chruściel i Oliwa Gacek z klasy 4Eg uczestniczyły w II etapie olimpiady, który odbył się w 3 marca 2023 r. w Rzeszowie.

W II etapie olimpiady wzięło udział 30 uczniów z województwa Podkarpackiego.

 

 

Gratulujemy!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 264 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran