Jest nam niezmiernie miło poinformować, że troje nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych
 im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej otrzymało prestiżowe wyróżnienia w dziedzinie edukacji. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na ich niezwykły wkład w rozwijanie edukacji.

Medale Komisji Edukacji Narodowej

Grażyna Pełka Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej i Wojciech Frankowski Kierownik Szkolenia Praktycznego zostali uhonorowani Medalem Komisji Edukacji Narodowej za swoje wybitne osiągnięcia oraz długoletnią pracę na rzecz rozwoju edukacji. To nagrody, które doceniają ich zaangażowanie i oddanie w nauczaniu, inspirując innych do osiągania wyższych celów.

Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Barbara Szafraniec została wyróżniona Nagrodą Podkarpackiego Kuratora Oświaty za jej wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie edukacji. To wyróżnienie jest dowodem na jej zaangażowanie i wkład w rozwijanie edukacji w naszym regionie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za ich nieoceniony wkład w edukację oraz rozwijanie naszej instytucji. Ich pasja i zaangażowanie sprawiły, że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowym.

Dziękujemy również Komisji Edukacji Narodowej oraz Podkarpackiemu Kuratorowi Oświaty za uznanie naszych wyjątkowych pracowników i nauczycieli.

To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy nad doskonaleniem naszych usług edukacyjnych. Jesteśmy przekonani, że to zaangażowanie w edukację przynosi konkretne efekty i wpływa na rozwój młodego pokolenia.

Jesteśmy dumni z tych osiągnięć, ale również zdajemy sobie sprawę, że to nie koniec naszej misji. Nasza instytucja pozostaje oddana idei edukacji i dalszemu rozwojowi społecznemu.

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 1226 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran