W dniu 18 listopada br. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 brali udział w Świątecznych Targach Książki, które odbyły się w Millenium Hall w Rzeszowie. W ramach czwartej edycji targów mieli możliwość spotkania pisarzy i autorów, wzięcia udziału w wykładach oraz zakupienia ich publikacji. Dodatkową atrakcją była możliwość indywidualnej rozmowy, zrobienia zdjęcia oraz otrzymania autografu gwiazd, m. in. Joanny Brodzik, Janusza Leona Wiśniewskiego czy Marka Niedźwiedzkiego.

 

Organizatorzy:

Jacek Kocur

Urszula Kołodziej- Czułyt

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 294 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran