Uczniowie klas 1,2 i 3 kierunku technik elektryk w ZST w Kolbuszowej wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy . Spotkanie poprowadził Dyrektor Wydziału Stacji i Eksploatacji Pan Wojciech Kuraszkiewicz oraz Pan Dawid Duży, który w firmie Eltel Networks Energetyka S.A. odpowiedzialny jest za obszar szkoleniowy w dziale wykonawstwa. Na spotkaniu, przedstawiciele firmy zaprezentowali perspektywy wyboru kierunku rozwoju zawodowego, opowiedzieli o możliwościach odbycia praktyk, podjęcia pracy w firmie oraz nabywaniu praktycznego doświadczenia. Na spotkaniu, uczniowie dowiedzieli się, z czym się wiąże praca w branży elektroenergetycznej i w jaki sposób poszerzanie swoich kompetencji w energetyce może wpłynąć na ich karierę zawodową również w Eltel Networks Energetyka S.A.

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran