9 września 2018 roku odbył się w naszej szkole Powiatowy Dzień Sportu, którego organizatorami było Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej i Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej. W tym roku na starcie stanęło 127 osób. Nowościami, którymi zaskoczyli organizatorzy, to start Kolbuszowskiej Piątki Nordic Walking oraz Bieg VIP, w którym wystartowali lokalni samorządowcy, jak również partnerzy imprezy zaproszeni przez organizatorów. Przed samym startem Kolbuszowskiej Dychy i Kolbuszowskiej Piątki Nordic Walking odbyło się uroczyste otwarcie kortów tenisowych w którym wzięli udział  Renata Szczęch, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Jarosław Stawiarski, Wiceminister Sportu i Turystyki. Obecny był również Poseł RP Zbigniew Chmielowiec, Maciej Szumny, przedstawiciel Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś, władze gminne oraz zaproszeni goście.

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran