19 grudnia 2018r. grupa uczniów z klas: IV,  III i I wraz z opiekunami: Jolantą Zwolską oraz Anną Piątek - nauczycielem przedmiotów zawodowych odbyła wycieczkę dydaktyczną do 4* hotelu Arłamów w Arłamowie. Celem wycieczki było zapoznanie się ze strukturą hotelu, wyposażeniem oraz z  zakresem świadczonych usług dodatkowych. Hotel ten oddalony jest od nas o180 kilometrów, dlatego też wyruszyliśmy z Kolbuszowej około godziny 8:00. Pogoda nam sprzyjała, słoneczko pięknie świeciło, warunki atmosferyczne dobre więc  już około godziny 11:00 byliśmy na miejscu. Widoki jakie nas przywitały były naprawdę bajkowe. W Kolbuszowej plusowa temperatura, a tam 7 stopni na minusie i ostre słoneczko, które dodatkowo podkreślało  iskrzący się wokół  biały puch. Na miejscu czekała na nas pani  Joanna, która przez ponad 2 godziny oprowadzała nas po obiekcie. Hotel o każdej porze roku jest inny i oferuje różne dodatkowe atrakcje. Uczniowie zobaczyli recepcję z przepięknym lobby, udekorowane już świątecznie  sale,  gdzie odbywają się koncerty i imprezy, sale konferencyjne, restauracje, pokoje o różnym standardzie, galerie gwiazd, całą strefę relaksu ze  strzelnicą włącznie oraz stadninę koni. Zobaczyliśmy też Rezydencję z apartamentem Lecha Wałęsy, od której wszystko się zaczęło. Teraz zimą mieliśmy okazję zobaczyć też ich własny stok narciarski, z którego korzystają goście hotelowi. Nowością od tego roku jest boisko do jazdy na łyżwach. W jednym miejscu goście mają możliwość skorzystania z tak wielu usług, że nawet bardzo wybredny znajdzie coś  dla siebie. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem cudownych widoków, które mogliśmy oglądać z balkonu jednego z hotelowych pokoi. Ten obiekt ma naprawdę swój urok o każdej porze roku. W trakcie naszego zwiedzania, spotkaliśmy właściciela obiektu, który zamienił ze mną kilka zdań. Wspomniał miło naszych uczniów, którzy odbywali tu praktyki zawodowe i staże.Wróciliśmy do Kolbuszowej pełni wrażeń i pomysłów na kolejną wycieczkę tylko latem, aby zobaczyć jeszcze inne hotelowe atrakcje oraz przepiękne  widoki. Ta wycieczka zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci, ze względu na  klimat i wyjątkowość tego miejsca.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowała: Anna Piątek

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran