W dniach 28 XI – 4 XII klasy IA, IB, IC, IE, ID, II C, IIIA, IIIB, IIID, IIIE, IVA, I a B  zwiedziły wystawę w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kolbuszowej, poświęconą uczczeniu 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Poznaliśmy działalność Sokoła na naszym terenie, sylwetki legionistów oraz okoliczności przejmowania władzy w powiecie kolbuszowskim. Organizatorom bardzo dziękujemy za umożliwienie przybliżenia nam tych aspektów historii regionalnej.

Barbara Szafraniec

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran