21 listopada 2018 roku uczennice klasy IID Wiktoria Bajek, Katarzyna Orzech i Katarzyna Zuber wraz z opiekunem ks. Pawłem Cibą wzięli udział  w jesiennym spotkaniu Szkolnych Kół Caritas diecezji rzeszowskiej, które odbyło się w Instytucie Teologicznym w Rzeszowie. Prowadzącymi byli księża dyrektorzy Stanisław Słowik oraz Piotr Potyrała. Rozmawialiśmy głównie na temat wolontariatu, poszukując inspiracji do dalszych działań. Akcentem upamiętniającym 100-lecie odzyskania niepodległości był wykład gościa specjalnego, prof. Kazimierza Ożoga z Uniwersytetu Rzeszowskiego na temat: „Losy Polski w drodze do wolności”.

Zainspirowani ciekawymi pomysłami z radością zabieramy się do dalszej pracy!

 

 

 

Wiktoria Bajek

Katarzyna Orzech

Katarzyna Zuber

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran