Szkolne Koło Wolontariatu w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej, zorganizowało zbiórkę nakrętek dla Julii z Domatkowa. U dziewczynki po porodzie stwierdzono wadę, układu nerwowego czego następstwem jest między innymi wodogłowie czy niedowład nóg. Przez okres czterech tygodni zbieraliśmy nakrętki, które uczniowie przynosili do szkoły. Młodzież bardzo aktywnie zaangażowała się w akcję . Pieniądze za zebrane nakrętki, pomogą sfinansować leczenie i sprzęt rehabilitacyjny dla dziewczynki. Zebraliśmy łącznie ponad 37 tysięcy sztuk nakrętek . Liderem zbiórki została klasa 3Dp, kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa i technik usług fryzjerskich. Uczniowie ci zebrali  onad 15 tysięcy sztuk. W nagrodę za zaangażowanie i szlachetne serce, otrzymają dodatnie punkty z zachowania. 17 grudnia 2021r. nakrętki dostarczyliśmy do domu Julii.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję. Równocześnie informujemy, że zbiórka nakrętek będzie nadal kontynuowana w naszej szkole, ponieważ Julia cały czas potrzebuje wsparcia. Nasza akcja miała na celu pomoc małej Julii, a zarazem przyczyniła się do tego , że zbierając nakrętki dbamy o naszą Ziemię.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:

Anna Piątek

Anna Leśniowska-Boroń

 

 

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran