Dzięki uczestnictwu Marcina Magdy, ucznia klasy 3 o profilu technik mechatronik w Mistrzostwach Polski Programistów PLC, firma  „MECHATRONIK Artur Grochowski"  w imieniu Organizatorów zaprosiła wszystkich uczniów klas mechatronicznych na  Dzień Inżyniera. 

Szkolenie pod tytułem „RobLAB jako wirtualne środowisko do nauki programowania urządzeń mechatronicznych i robotów. Programowanie robotów w języku MelfaBasic oraz współpraca ze sterownikami S7-1200”, odbyło się 28 maja 2021 roku o godzinie 12:00  w formie warsztatów online.

 Robert Serafin, organizator szkolenia dla uczniów


28 Maja 2021 roku

 
 
 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran