Planowane konkursy dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w roku szkolnym 2023/2024
Miesiąc |
Zasięg konkursu |
Opiekunowie |
Wrzesień |
Szkolny konkurs „ W kręgu literatury. Czytamy lektury szkolne” |
Jolanta Zwolska Jacek Kocur Urszula Kołodziej- Czułyt |
Październik |
Zawody sportowe lekkoatletyka chłopców i dziewcząt |
Ireneusz Stagraczyński Łukasz Poborca |
Październik |
Auto Konkurs 2023 |
Bartłomiej Durak |
Październik |
Zawody sportowe- piłka ręczna dziewcząt |
Małgorzata Chmielowiec |
Październik
|
Szkolny konkurs wiedzy budowlanej |
Bartłomiej Durak |
Październik |
Międzyklasowy Konkurs Ortograficzny
|
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Październik |
Szkolny Konkurs: Maraton z pisarzem
|
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Październik |
Powiatowy Konkurs Literacki i Plastyczny- 104 lecie urodzin Jana Pawła II
|
Barbara Górka- Starzec
|
Październik |
Szkolny konkurs na prezentację multimedialną - 11 Listopada
|
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Październik |
Szkolny Quiz ortograficzny
|
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Listopad |
XV Olimpiada Logistyczna |
Anna Leśniowska-Boroń Konrad Zieliński |
Listopad |
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich
|
Renata Sobolewska Agnieszka Majka- Bajorek |
Listopad |
Szkolny konkurs rysunku architektoniczno- budowlanego |
Bartłomiej Durak Dariusz Kopera Marian Woźniak |
Listopad |
47.Olimpiada Języka Niemieckiego |
Elżbieta Czerepkowska
|
Listopad |
Międzyklasowy konkurs fryzjerski |
Agnieszka Majka- Bajorek Renata Sobolewska |
Listopad |
Szkolny konkurs wiedzy o zdrowym żywieniu |
Elżbieta Gut Dorota Markusiewicz |
Listopad |
Olimpiada Teologii Katolickiej
|
ks.Lucjan Szumierz ks. Dawid Babicz ks. Paweł Ciba |
Listopad |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Porozmawiajmy o AIDS” |
Dorota Markusiewicz
|
Listopad
|
Szkolny Konkurs Wiedzy o Tytoniu „Palenie zabija”
|
Dorota Markusiewicz Jolanta Zwolska Marta Posłuszny |
Listopad |
Konkurs Geo- Planeta |
Bożena Twardowska Barbara Górka- Starzec
|
Listopad
|
Konkurs Eko-Planeta |
Dorota Markusiewicz Bożena Twardowska Elżbieta Gut Barbara Górka- Starzec
|
Listopad |
XVII Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
|
Anna Piątek Elżbieta Gut
|
Listopad |
Konkurs Bóbr-MAP - Edycja czwarta - konkurs ogólnopolski |
Mirosław Całka |
Listopad |
Szkolny konkurs wiedzy ”Wiem, co jem” |
Elżbieta Gut Dorota Markusiewicz Wychowawcy klas
|
Listopad |
Szkolny konkurs literacki
|
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Listopad |
Międzyrocznikowe/szkolne zawody sportowe dziewcząt w piłce siatkowej |
Małgorzata Chmielowiec
|
Listopad |
Andrzejkowy Marsz na Orientację
|
Piotr Panek |
Listopad |
Powiatowy konkurs plastyczny Patroni roku 2023 |
Urszula Kołodziej -Czułyt Jolanta Zwolska Jacek Kocur |
Grudzień |
Szkolna Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS |
Dorota Markusiewicz Marta Posłuszny Jolanta Zwolska
|
Grudzień |
Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną i najładniejszy stroik świąteczny
|
Jolanta Zwolska Jacek Kocur Urszula Kołodziej- Czułyt Anna Piątek |
Grudzień
|
Zawody w piłce ręcznej
|
Nauczyciele WF |
Grudzień |
Rejonowe zawody w piłce ręcznej chłopców
|
Nauczyciele WF |
Grudzień |
Szkolny Konkurs Wiedzy o Fryzjerstwie |
Agnieszka Majka- Bajorek Renata Sobolewska
|
Grudzień |
Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
|
Joanna Mazur- Okalowe |
Grudzień |
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna |
Anna Leśniowska – Boroń Konrad Zieliński
|
Grudzień |
Zawody sportowe – piłka siatkowa
|
Małgorzata Chmielowiec |
Grudzień | Szkolny konkurs sieciowy | Marek Wilk |
Grudzień |
Zawody sportowe – koszykówka
|
Małgorzata Chmielowiec |
Styczeń |
Ogólnopolski Turniej Budowlany „ Złota Kielnia” |
Dariusz Kopera
|
Styczeń |
XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
Elżbieta Gut Dorota Markusiewicz
|
Luty |
Wojewódzki konkurs wiedzy z prawa budowlanego
|
Bartłomiej Durak |
Luty |
Konkurs architektoniczno – budowlany „Nowe budowle w Kolbuszowej” |
Dariusz Kopera Bartłomiej Durak |
Luty |
Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej |
Elżbieta Czerepkowska
|
Luty |
Szkolny konkurs ekonomiczny
|
Elżbieta Muszyńska |
Luty |
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
|
Piotr Panek |
Luty |
Szkolny konkurs języka francuskiego |
Monika Kosiorowska Anna Urban |
Luty |
Konkurs Papieski
|
ks. Paweł Ciba ks. Dawid Babicz
|
Marzec |
Szkolny konkurs na stronę internetową
|
Mirosław Całka |
Marzec |
Szkolny konkurs polonistyczny
|
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Marzec |
Mistrzostwa Szkoły w Trójboju siłowym STRONGMAM ZST |
Ireneusz Stagraczyński Łukasz Poborca Małgorzata Chmielowiec
|
Marzec |
Szkolny Konkurs Matematyczny
|
Melania Dec Sabina Jamróz |
Marzec |
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych |
Bartłomiej Durak Marian Woźniak |
Marzec |
Wojewódzki konkurs fryzjerski |
Agnieszka Majka- Bajorek Renata Sobolewska |
Marzec |
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Logistycznej |
Anna Leśniowska- Boroń Konrad Zieliński |
Marzec |
Webmaster Podkarpackie |
Mirosław Całka |
Marzec |
Szkolny konkurs fizyko- chemiczny |
Kazimiera Ciszek – Jadach Agnieszka Panek Marta Borek |
Marzec
|
Powiatowy konkurs rysunku architektoniczno– budowlanego
|
Bartłomiej Durak Dariusz Kopera |
Marzec
|
OKWB
|
ks. Lucjan Szumierz ks. Dawid Babicz ks. Paweł Ciba |
Marzec
|
Konkurs Wiedzy o żywności i żywieniu
|
Elżbieta Gut Dorota Markusiewicz
|
Marzec |
Konkurs programistyczny PixProgramming Challenge
|
Mirosław Całka Wojciech Zagroba |
Marzec |
Szkolny konkurs „Śladami Mikołaja Kopernika”
|
Kazimiera Ciszek – Jadach, Agnieszka Panek, Marek Wilk, Piotr Panek |
Marzec |
Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne |
dyr. Grażyna Pełka Barbara Szafraniec Barbara Górka- Starzec
|
Kwiecień |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej” Młodzież zapobiega pożarom” |
Waldemar Mazurek Marian Woźniak
|
Kwiecień |
Powiatowy Konkurs – Jan Paweł II
|
dyr. Grażyna Pełka Barbara Szafraniec
|
Kwiecień |
Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski
|
Agnieszka Majka Bajorek Renata Sobolewska |
Kwiecień |
XVI Sejmik Uczniowski |
dyr. Grażyna Pełka Barbara Szafraniec
|
Kwiecień
|
CodeQuest - międzynarodowy konkurs programistyczny organizowany przez firmę Lockheed Martin (PZL Mielec) |
Mirosław Całka |
Kwiecień |
XIII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Deutsch macht Spaβ |
Elżbieta Czerepkowska
|
Kwiecień |
XXXI Turniej Wiedzy o Historii Regionu |
Barbara Górka-Starzec |
Kwiecień |
VII Ogólnopolski Konkurs o Królowej Jadwidze |
Barbara Górka-Starzec |
Kwiecień |
Zawody siłowe Strongman dla szkół podstawowych |
Ireneusz Stagraczyński Łukasz Poborca Małgorzata Chmielowiec
|
Maj |
Szkolny Konkurs Polonistyczny” Maraton z pisarzem |
Halina Bajor Małgorzata Janusz |
Maj |
Bieg Pamięci Janka Bytnara |
Piotr Panek |
Maj |
XIII Turniej Musztry Pododdziałów Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego |
Piotr Panek |
Maj |
Zawody sportowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców |
Ireneusz Stagraczyński Łukasz Poborca
|
Maj |
Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej
|
Anna Leśniowska Boroń Konrad Zieliński |
Maj |
Konkurs szkolny pod hasłem ´”Która z postaci Patronów Roku 2024 ustanowionych przez Sejm i Senat jest Twoim zdaniem najciekawsza i wywarła na Tobie największe wrażenie?” |
Urszula Kołodziej -Czułyt Jacek Kocur Jolanta Zwolska Halina Bajor
|
Czerwiec |
Szkolny konkurs j. niemieckiego „Poznaj kraj naszych sąsiadów „ |
Dariusz Zwolski Elżbieta Czerepkowska
|
Czerwiec |
Szkolny Konkurs Geodezyjny |
Przemysław Wlazło
|
Czerwiec |
IX Powiatowy Konkurs Twórczości Patriotycznej pt. „Patriotyzm na co dzień i od święta w powiecie kolbuszowskim”
|
Barbara Szafraniec Barbara Górka- Starzec |